ÖZYURTLAR HOLDİNG'DEN ESENYURT'TA BİR İLK DAHA

 
ÖĞRENCİ EVİ
 
NCADDE ATEŞ CORNER, OTEL KALİTESİNDE VE EV SICAKLIĞINDA BİR YAŞAM PLATFORMU OLMAYI PLANLIYOR.
Özyurtlar Holding'den Gençlere Yönelik Yepyeni Bir Yaşam Konsepti: NCadde Ateş Corner
 
HER ZAMAN DEĞERLİ YATIRIM
Yenilikçi yaklaşımları ve tasarımlarıyla gayrimenkul sektörüne ve Esenyurt’a yeni bir bakış açısı sunan, Özyurtlar Holding şimdi de üniversiteli gençlere benzersiz bir yaşam konsepti sunan NCadde Ateş Corner ile karşınızda.>
 
Gelişen eğitim sektöründe üniversite ve öğrenci sayısı gün geçtikçe artıyor. Artan öğrenci sayısının kaliteli ve güvenli yaşam ihtiyacı bizleri öğrenci odaklı yeni konseptler üretmeye itti. Özyurtlar Holding olarak çok değerli gençlerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir kompleks yapmak için çalışmalara başladık. Öğrenciler, genç profesyoneller ve genç akademik çevre için sıradan bir konaklama merkezi olarak değil, otel konforunda ,eğitim-öğretimi destekleyici donanımlı kütüphanesi, hobi odası, 7/24 güvenlik sistemi ve resepsiyon hizmeti ile tamamen gençlerin konforu ve güvenliği düşünülerek tasarladık.
 
Tüm projelerinde olduğu gibi, NCadde Ateş Corner’da da merkezi lokasyonun en önemli kriterlerden biri olmasına özen gösterdik ve projemizde gençlerin rahat ulaşımına imkan veren, üniversitelere ve iş merkezlerine yakın lokasyonda konumlandık. Projemiz Esenyurt’un en stratejik konumunda ESENYURT ÜNİVERSİTESİ’NİN YANINDA. Doğan Araslı Caddesi’nde E5 Karayolu ile İstanbul Tem Bağlantı Yolu’nun hemen paralelinde yer alıyor. Proje daha çok öğrencilere yönelik gibi gözükse de ‘’genç bir yaşam alanı’’ olan NCadde Ateş Corner ile önümüzdeki dönemde genç profesyonelleri ve akademisyenleri de kapsayacaktır.
 
NCadde Ateş Corner 7.161 metrekare arazi üzerinde 3 katlı olmak üzere tek bloktan oluşmaktadır. Projemizde toplam 300 adet öğrenci evi, 18 adet ticari alanımız yer almaktadır. Projemiz 2018 yılı sonunda tamamlanacaktır.
 
BİZ SİZLER İÇİN NELER YAPTIK
Artık Herşey 5 Dakika! İstanbul’un yeni merkezi Esenyurt’ta üniversite,hastahane,alışveriş merkezi ve metroya komşu bir Öğrenci Evi yaptık. Geniş Yaşam Alanı Ortak alanlar ,hobi odaları , kütüphane,çalışma odaları , mutfaklar ve daha fazlası. Ortak alana dahil olan dükkanları öğrencilerin günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için tasarlıyoruz.
 
BURADA SADECE ÖĞRENCİYE EV VERİYORUZ !!!
Yurt kapasitesi ülkemizde 4 milyon kayıtlı öğrenci varken 1 milyonun altında kalıyor. Öğrencilerin çoğu evlerde kalıyor fakat öğrenci bütçesine uygun, güvenlikli ve toplu taşımaya yakın bir alan da her daim kendilerine konaklayacakları yer bulamıyorlar. Biz NCadde Ateş Conrer ile bu ihtiyacı karşılamayı hedefliyoruz. Bizimle bu alanda yatırım yapmak isteyen hem yerli hem de yabancı kurumsal yatırımcılar var. Ve Biz NCadde Ateş Corner’da
"SADECE ÖĞRENCİ VE GENÇLERE EV VERİYORUZ"
 
Konsepti, öğrencilere ders saatlerinin dışında kişisel gelişimlerine destek olacak, hobi edinmeyi teşvik eden bir sosyalliği ön planda tutarak tasarlandı. Gençlere sunduğu özgürlük ve konforun yanı sıra, ailelere de sağladığı güvenle farklılık yaratıyor.
 
Proje hayata geçirilirken üniversite öğrencilerinin yanı sıra, ailelerininde beklentilerini maksimum düzeyde karşılayan hem de onların kaygıları ve endişelerini de minimuma indirecek şekilde ortaya çıkarıldı. Ailelerin güven içerisinde çocuklarını emanet edebilecekleri, çocuklarının akademik başarılarının da üst düzeyde olmasına katkı sağlayacak imkanların olduğu sosyal alanları ile hem güvenli hem öğretici hem de aynı BABA EVİ gibi.
 
NCadde Ateş Corner'da Yok Yok...
- Ortak Sosyalleşme Alanları
- Kafe
- Spor Salonu
- Resepsiyon
- Otopark
- Çamaşırhane
- Güvenlik
- Telefon
- Sıcak Su
Her odada yatak, çalışma masası, dolap, banyo, tuvalet, koltuk ve öğrenci için dolabının içinde Özel eşyalar için kasa var.